Profil školy História školy Enviromentálno - náučný chodník

Profil školy

Základnú školu v školskom roku 2017/2018 navštevuje 19 žiakov a do MŠ chodí 17 žiakov. V pozícii riaditeľa školy je  Mgr. Ľubomír Hlaváč. ZŠ s MŠ sídlia v jednej budove.

Môžeme sa pochváliť mnohými úspechmi našich žiakov v oblasti matematických pytagoriád, v oblasti umeleckého prednesu, výtvarných súťaží, v súťažiach v speve ľudových piesní.

Škola sa orientuje na rozvoj a organizovanie environmentálnych aktivít. V tejto oblasti sme zapojení do dvoch medzinárodných projektov. Sme držiteľmi celtifikátu Zelenej školy a zelenej vlajky. Máme cenu Ministra životného prostredia za prínos v starostlivosti o životné prostredie.

Naši žiaci sú šikovní a všetci zamestnanci ochotní pracovať nielen vo svojom pracovnom čase ale aj mimo neho.

• Základná škola s materskou školou Vlachovo
    SNP 239, Vlachovo 049 24