• Základná škola s materskou školou Vlachovo
    SNP 239/15, Vlachovo 049 24

Sobota 22. 1. 2022

Vitajte na stránkach našej školy

• Naša škola sa zapojila do environmentálneho projektu ,,triedim, triediš, triedime”, v ktorom sme dostali tašky na recykláciu odpadu. Na základe tohto projektu sme v ŠKD mali projektové vyučovanie v skupinách s cieľom pochopenia dôležitosti separovania odpadu pre životné prostredie. Žiaci sa zhostili separovania na výbornú. ♻️

Mgr. M. Matejková

• Deti v materskej škole pracujú s interaktívnou myškou. Spoločne jej poskladajú cestičku a pomocou farebných tlačidiel jej naprogramujú kroky, ako sa má pohybovať. Potom sledujú, či sa myška dostane do svojho domčeka.

Mgr. I. Kičurová

• 18.1.1988 vyhlásili Slovenský raj za Národný park. Pri príležitosti 34. výročia si žiaci 3. a 4. ročníka vytvárali na hodine vlastivedy v skupinách projekty. Bližšie spoznávali krásnu prírodnú oblasť, v ktorej žijeme.

Mgr. I. Kičurová

• Počas telesnej a športovej výchovy sa naši žiaci chodia korčuľovať na vlachovské rybníky.

• Základná škola s materskou školou Vlachovo
    SNP 239/15, Vlachovo 049 24