• Základná škola s materskou školou Vlachovo
    SNP 239, Vlachovo 049 24
Nedeľa 23. 9. 2018

Zatiaľ nie je zverejnená žiadna anketa

Vitajte na stránkach našej školy

• 28. 6. 2018

Do galérie Čierny Balog boli pridané fotografie.

• 26. 6. 2018

Do galérie Jazda zručnosti na bicykli boli pridané fotografie.

Aj tento rok sme pripravili pre žiakov jazdu zručnosti na bicykli. Žiaci sa najprv oboznámili s bezpečnosťou cestnej premávky, zopakovali si povinné vybavenie bicykla a dopravné značky. Na zopakovanie vedomostí žiaci napísali test z dopravnej výchovy a presunuli sme sa na školské ihrisko.

• 25. 6. 2018

Do galérie Tvorivé dielne v GOS boli pridané fotografie.

Tentokrát sme v tvorivých dielňach vyrábali gágoríky a kvietky z drôtika a farebného papiera. Źiakom sa to opäť veľmi páčilo a zaujalo ich to.

• 15. 6. 2018

Do galérie Hýb sa Slovensko v PP boli pridané fotografie.

Naša žiačka sa zúčastnila Hýb sa Slovensko v Poprade, kde súťažila v rôznych disciplínach a dostala zaujímavé ceny. Vystupoval tam tiež spevák Miro Jaroš.

• 8. 6. 2018

Do galérie Olympijské hry boli pridané fotografie.

Žiaci sa zúčastnili olympijských hier, ktoré sa konali na základnej škole v Nižnej Slanej. Žiaci súťažili v piatich disciplínach:

Prekážková dráha „Formula

Hod loptičkou na cieľ

Skoky do strán

Skok do diaľky z miesta

hod z kolien plnou loptou

• 1. 6. 2018

Do galérie Požiarný poplach boli pridané fotografie.

• 27. 4. 2018

Do galérie Detská atletika KE boli pridané fotografie.

Naši žiaci sa opäť zúčastnili atletickej súťaže v Košiciach. Mladší žiaci sa zúčastnili na 3. mieste, čo nás veľmi potešilo a dúfame, že nabudúce skončia ešte lepšie.

• 25. 4. 2018

Do galérie Deň Zeme boli pridané fotografie.

Pri príležitosti Dňa Zeme sme sa s našimi žiakm vybrali po dedine zbierať odpadky. Žiaci si tak pripomenuli, že prírodu treba chrániť. Neskôr si zasadili jačmeň, ktorý si museli polievať a naučili sa čo potrebujú rastliny pre svoj rast. Zorganizovali sme tiež zber papiera. Prví traja žiaci, ktorí doniesli najviac papiera budú odmenení. Výsledky boli tesné, keďže žiaci sa veľmi snažili vyhrať. Odmenení budú i ostatní žiaci za snahu.

• 26. 3. 2018

Do galérie Výchovný koncert Janko Hraško boli pridané fotografie.

• Do galérie Gemerská knižnica v Rožňave boli pridané fotografie.

So žiakmi sme navštívili Gemerskú knižnicu v Rožňave, kde videli bábkové divadielko a mali možnosť si popozerať knižky.

Školský rok:

• Základná škola s materskou školou Vlachovo